לקחת הלוואה מבן אדם
הכל על הלוואות בין אזרחים

אם פעם חיפשתם לקחת הלוואה, כמעט בטוח שחשבתם, "וואו, לכל אחד יש את התנאים שלו ואת הביורוקרטיה שלו, ואין לי כח אליהם. למה אי אפשר לקחת הלוואה מבן אדם במקום מארגון?" אז הנה, עכשיו זה הגיע. כשהבנק נותן הלוואה, הם בעצם מתווכים בין אלה שיש להם כסף לבין אלה שאין להם. הם משלמים חלק מהריבית למלווה, גובים ריבית מהלווה, והם מקבלים את ההפרש שבין מה שהלווה שילם למה שהמלווה קיבל.
 
הארגונים הפיננסיים השונים גם הם לא מושלמים. נכון, הם פחות מתווכים, אך מצד שני אין ספק שהם לוקחים מחיר גבוה יותר מאשר אדם פרטי היה לוקח, ותמיד יש הרבה ביורוקרטיה. עם המהפכה החברתית, אנשים התחילו לתהות למה הלוואות בין אזרחים הן הדרך היחידה לקבל כסף, והתחילו לפעול לשינוי. והנה מה שקרה.

מתווכים בין מלווה ללווה, וכולם מרוויחים

זהו בעצם הרעיון המרכזי שעומד מאחורי המהפכה הזו. ישנם אנשים עם כסף, שהיו שמחים להרוויח ממנו יותר כסף מאשר ירוויחו אם ישקיעו אותו בבנק. וישנם אנשים שזקוקים לכסף הזה ואין להם כח לריבית הגבוהה. אם משאירים בחוץ את המתווך, שגם הוא לוקח את תמורתו, המלווה יוכל לקבל יותר ריבית, והלווה יוכל לשלם פחות ריבית, ושניהם ירוויחו. לא נשמע לכם הגיוני שהמלווה יקבל יותר אבל הלווה ישלם פחות? אסביר:
 
יש לנו סכום של 50,000 ש"ח. הבנק לוקח מהלווה 12% ריבית. על ה50,000 הזה המלווה יקבל רק 5% ריבית, והבנק יקבל את 7% הנותר. אם נוציא את הבנק מהתמונה, הלווה יוכל לשלם רק 7% ריבית, וכל ה7% האלה יילכו למלווה, שהוא עכשיו מקבל 2% יותר מאשר הוא קיבל לפני כן. האם עכשיו זה נשמע הגיוני יותר?
 
הלוואות בין אזרחים הם עוד לא נפוצים כל כך, בעיקר בגלל שאין הרבה מודעות לאופציה הזו, וכמובן, האירגונים הפיננסיים השונים לא מעודדים הלוואות מסוג הזה. כדאי לדעת שהאופציה אכן קיימת, ויש אתרים שמהווים מקומות לתיווך בין מלווים ללווים.
בקליק אחד בלבד תדעו לכמה הלוואה הנכם זכאים!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר