כל המידע על: הלוואות חוץ בנקאי

ישנם מצבים מסויימים בחיים בהם אנו נקלעים לקשיים כלכליים ונדרש לנו סיוע ושיקום פיננסי. בפעמים אחרות אנו עומדים בפני רכישה גדולה אך אנו צריכים סכום כסף נוסף על מנת להתנהל בצורה נכונה מבחינה כלכלית. כיום ניתן לקחת הלוואה מגופים פיננסיים שונים ולא רק מהבנקים, קראו עוד על הלוואות חוץ בנקאי.

הלוואה מהירה

הלוואה מהירה יכולה להתבצע רק בשיטת הלוואות חוץ בנקאי, כלומר סוג הלוואה בתוך יום או מספר ימים המועברת לחשבונות של הלווה על ידי גוף פיננסי חוץ בנקאי. הלוואה מחברה חוץ בנקאית לא תמיד כוללת בדיקה פיננסית של הלווה, ולא תמיד דורשת ערבים ובטחונות. ולכן הלוואה מגוף חוץ בנקאי עוקף את זמן הבירוקרטיה של הבנקים וכל לווה יכול לקבל הלוואה מהירה לחשבון הבנק שלו.

גופים חוץ בנקאיים

גוף הלוואות חוץ בנקאי הוא גוף שאינו כפוף לחוקים הנוקשים של הבנקים. אלו הם מוסדות פיננסיים עצמאיים או מוגדרים כחברות ביטוח המעניקים הלוואות מסוגים שונים, בתנאים המשתנים מחברה לחברה וכמובן גובה הריביות משתנה. הלוואה מגוף חוץ בנקאי לרוב תהיה גבוהה יותר ויש לברר היטב מה גובה הריבית הממוצעת לפני לקיחת ההלוואה.

הלוואה נכונה עם ייעוץ מתאים יכולה להוביל לשיקום של מצבכם הפיננסי

יתרונות וחסרונות

ישנם מספר יתרונות וחסרונות עיקריים של הלוואות חוץ בנקאי. כמו שציינו הלוואה מהבנק דורשת בירוקרטיה, מילוי טפסים, ערבים, בטחונות וכוללת בדיקה פיננסית מקיפה של הכנסתו השוטפת של הלווה. אך באותה מידה הבנק כפוף לחוקים להגנת הצרכן ולגובה ריבית מינימלית המעוגנת בהסכם. לעומת זאת גופים חוץ בנקאיים אינם כפופים לחוקים אלו ויכולים לקבוע את גובה הריבית כראות עינם. בנוסף לכך הם אינם מבצעים בדיקה מקיפה של מצבו הכלכלי של הלווה ולכן יש מקום גדול יותר לטעויות מצד הלווה.
ייעוץ מומחה
לפני שאתם מחליטים על חברת הלוואות חוץ בנקאית או על סוג ההלוואה שברצונכם לקחת, התייעצו עם מומחה שיוכל להעריך נכונה את מצבכם הכלכלי. הלוואה נכונה עם ייעוץ מתאים יכולה להוביל לשיקום של מצבכם הפיננסי ולהפך.
התייעצו עם מספר חברות הלוואות חוץ בנקאיות על מנת למצוא את העסקה המתאימה לכם ביותר.
בקליק אחד בלבד תדעו לכמה הלוואה הנכם זכאים!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר