זקוקים להלוואה והחשבון מוגבל? יש פתרון!

כשיש חשבון מוגבל, זה סימן ל2 דברים: חסר לכם כסף וקשה יהיה להשיג הלוואה. אבל יש פתרון.
ברגע שהצ'קים חוזרים ואתה הופך לבעל חשבון מוגבל, יש תחושה של השפלה ותסכול. סביר שלא קל לספוג את העמלות הכרוכות בצ'קים חוזרים וגם במינוס הגדל. ואם זה לא מספיק, המינוס גדל, אי אפשר למשוך הרבה כסף, אין כרטיסי אשראי,ואתה חי עם דאגה שיסגרו לך את החשבון לגמרי.  אתה חייב הלוואה. אבל אף אחד לא מעוניין לתת לך כזו.
לאחרונה נמצא פתרון: הלוואה ללא דפי חשבון. כלומר, הלוואה שכדי לקבל אותה אתם לא צריכים להראות את דפי החשבון שלכם מ3 חודשים האחרונים או אפילו מהחודש האחרון. ההלוואה הזו מיועדת לאנשים שאין להם חשבון בנק, או שיש להם חשבון מוגבל. בגלל שהתנאים בהלוואה זו שונים מהתנאים של הבנק, יש סיכוי גבוה יותר שאנשים כמוכם יוכלו לקבל הלוואה.

האם יש סיכון בהלוואה ללא דפי חשבון?

התשובה לכך היא: בוודאי שיש. החברות שנותנות הלוואות כאלו מודעות לסיכון שיש בדבר. ולכן, גם אם התנאים לקבלת ההלוואה הם נוחים מאד, בדרך כלל הריבית תהיה גבוה יותר, גם כדי לפצות את החברה על עצם הסכנה,וגם כדי שאם תפסיק להחזיר את החוב, הם לא יישארו בלי כלום. כמו כן, יש סיכוי גבוה יותר שתצטרכו להביא ערבים לפני שתוכלו לקבל הלוואה.

חשוב גם לזכור תמיד שהלוואה היא לא כסף בחינם. הלוואה, פירושה לקבל כסף עכשיו ולתכנן מאתמול איך תוכל להחזיר את החוב וגם את הריבית. אין פה קסמים, ואין פה ניסים. אם החלטתם שאתם מעוניינים בהלוואה כזו, חשוב מאד לבדוק מי נותן לכם את ההלוואה ומה התנאים, וללכת רק לגורמים מאושרים הפועלים לפי ומתחת לבנק ישראל. כמו כן, חשוב לשבת ולקרוא כל סעיף ולשאול שאלות. כמה תשלומים? האם הם יוכלו להתגמש איתכם?

אל תקחו הלוואה מפוקפקת דרך האינרנט, וחבל לשלם לבנק עמלות מיותרות ודמי פתיחת תיק. בדקו אפשרויות אחרות כדי שלא תבזבזו כסף.
בקליק אחד בלבד תדעו לכמה הלוואה הנכם זכאים!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר