הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה

הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה ניתנות לגופים קטנים ובינוניים, אשר המדינה מחליטה כי יש הצדקה להמשך העסק ובהתאם להחלטה של ועדת האשראי יש מקום לסייע לאותם עסקים.

מוטיבציה רבה

הקמת עסק קטן דורשת לא מעט מוטיבציה ויזמות, אך גם כסף רב. רבים אשר חולמים על הקמת עסק משלהם ומעוניינים להקים עסק משלהם זקוקים למימון. אחת האופציות היא קבלת מימון לעסקים קטנים באמצעות המדינה. במידה והעסק שלכם תקוע ואתם מעוניינים להתקדם, הרי אתם יכולים לקבל תזרים מזומנים באמצעות הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה.

מי זכאי לקבל הלוואות בערבות המדינה

לשאלה אילו עסקים זכאים לקבלת הלוואות בערבות המדינה, התשובה היא כי קיימים מספר פרמטרים:
  • עסק מאוגד: עסקים אשר מאוגדים זכאים לקבלת הלוואות.
  • ללא חובות: עסקים אשר אין להם חובות זכאים לקבלת הלוואות.
  • חשבונות לא מעוקלים: עסקים אשר החשבונות שלהם לא מעוקלים.
  • הליך משפטי: עסקים אשר הבנקים לא נוקטים נגדיהם הליכים משפטיים.

מה היתרון של הלוואות לעסקים בערבות המדינה

היתרון המרכזי של הלוואות בערבות המדינה, הינו העובדה כי כאן אחוז הביטחונות בעת לקיחת ההלוואות עומד על 30 אחוז ואף פחות כאשר המדינה לוקחת את האחריות. חשוב לציין כי אותן הלוואות ניתנות לעסקים ולא לצורך מטרות פרטיות.
מכאן, התנאים להחזרת ההלוואה מתאימים לעולם העסקים הן מבחינת הריבית וההצמדה. כפי שכבר הזכרנו, לא כל עסק יזכה להלוואה מטעם המדינה, אך כפי שציינו ישנם תנאים אשר מגדילים את אחוז הזכאות.
 התייעצות עם גורם מקצועי
במידה והנכם זקוקים לקבלת הלוואה, הרי חשוב מאד להתייעץ עם גורם מקצועי בתחום כזה שיסייע לכם לקבל את ההלוואה במסלול הטוב ביותר וגם יסייע לכם לראות האם אתם עומדים בקריטריונים המאפשרים לכם לקחת הלוואה. אותו גורם מקצועי הינו בעל ניסיון רב בתחום ויכול לסייע לכם לצאת מהמצב אליו נקלעתם ולסייע לכם להרים את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. במידה והנכם מחפשים גורם מקצועי ,הרי אחת הדרכים לחפש את אותו גורם היא באמצעות פנייה לאנשים שאתם מכירים תוך התייעצות איתם.
בקליק אחד בלבד תדעו לכמה הלוואה הנכם זכאים!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר